Çok Aileli Evler ve Ticari Gayrimenkuller: Gizli El Satışı ve Avantajları

Emlak piyasası iyi korunmuş bir sır saklıyor: Piyasa dışı ticaret

, aynı zamanda Masanın altında satış olarak bilinir. Burada Gayrimenkul, çevrimiçi portallarda veya basılı reklamlarda görünmeden gizlice alınıp satılmaktadır . Bu Gizli Pazar çok dan OTC-Emlak („üzerinde sayaç“) belirtilmiş, Kesmek kendi kendine bu Kamu Şeffaflık. Almanya’da, E1 Investments Holding GmbH, sağduyulu bir şirket Emlak Komisyonculuğu Özel Kuruluş ile üstünde 117 Site, Hedef Pazar lideri Geliştirilen. Sen Hedef dir İçinde Gelme yıllar sonra üstünde 500 Şube Hedef genişletmek ve uluslararası alanda etkin Hedef olmak.

Diskreter Handverkauf - Immobilienexperte berät Verkäufer

Satıcılar için avantajlar

Hızlandırılmış İşlemler

Piyasa dışı alanda uzman desteği, satış sürecini önemli ölçüde hızlandırabilir. Ticari mülklerin, apartmanların veya tüm konut komplekslerinin satışı söz konusu olduğunda zaman genellikle çok önemlidir. Hızlı bir tasfiye, iflasın önüne geçebilir.

Hedeflenen iletişim

Piyasa dışı satışlar söz konusu olduğunda, teklif doğrudan gereksinimlerini zaten yatırmış olan geniş bir potansiyel alıcı veritabanına gider. Alıcıları sıkıcı bir şekilde aramak ve tercihlerini sormak artık gerekli değil. Bunun yerine, satıcılar bilinen, önceden kaydedilmiş potansiyel müşterilerle tanışır.

Takdir

Satış, özellikle konut amaçlı gayrimenkul işlemlerinde avantajlı olan rakiplerden ve halktan gizli kalıyor.

Yatırımcılar ve alıcılar için avantajlar

Daha fazla seçenek

Piyasa dışı mülkler, halka açık olmadıkları için daha geniş bir potansiyel mülk yelpazesi sunar. Bu da geleceğe yönelik ve yüksek getirili yatırımlar için fırsatlar yaratmaktadır. Pazar lideri olarak gereksinim profillerine sahip olmayan rakipler geride kalıyor.

Randıman

Yatırımcılar , zaman alıcı özellik eşleştirmelerinden geçmek zorunda kalmadan gereksinimlerini karşılayan teklifler alırlar. Sahiplerin satma niyeti ve koşulları zaten biliniyor.

E1 Holding, pazar dışı pazar lideri olarak:

Saygın E1 Investments Holding GmbH

Sağ -lar o Yatırımcı ve Satıcı, Teklif ve Profilleri Ara üzerinde Onun Peron E1 artı Hedef pey ve dolaysız beraber içinde Iletişim Hedef tekmelemek. Yatırımcı kutu serbest sen Satın Alma Profili Oluşturma ve içinde Başarı Bir Komisyon %1’den E1 artıya ödemek. Sahip sahip olmak bu İhtimal, onu Emlak ihtiyatlı üstünde E1 artı serbest Hedef satmak. Zaten üstünde 4.600 Sözleşme tarafı evrensel yarar


Piyasa dışı gayrimenkul işlemleri için E1 plus.

Sonuç

Piyasa dışı ticaret Sunmaktadır ve Satıcı dan çok Yatırımcı çok Avantaj -ları. Yatırımcı kutu pasif almak, tarafından onlar onu Gereksinim -leri pey ve itibaren Uzun Ortak daha halka arz edilmeden gayrimenkul tedarik edilmesi . bu E1 Investments Holding GmbH

, E1 plus

platformu ile Rahatla -dım bu Ayrık Gayrimenkul işi ve Ayı Ona da, o bu İhtiyaçlar Her ikisi Sayfa Yer -ine olmak.

S.S.S. - Piyasa Dışı Gayrimenkul: 2023'te Gizli Ticaret

Piyasa Dışı Gayrimenkul ar Emlakbu değil kamu in ÇevrimiçiPortal veya Göstermek Sunulan olmak. Yerine Dir sen Satış ihtiyatlı, ofsayt в Kamu Pazar. E1 Plus’ın size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin – Hadi başlayalım!

bu Ayrık ticaret özellikle söz konusu olduğunda önemli olan hızlandırılmış işlemlere olanak tanır Ticari, Çok aileli evler veya Gelişme Satılık . Bir Hızlı tasfiye, finansal darboğazları önleyebilir.


Piyasa dışı satışlar söz konusu olduğunda


Ulaştı o Satmak dolaysız Bir Yaygın Veritabanı Kaynak Potansiyel Alıcıbu zaten onu Gereksinim -leri tanımlanan sahip olmak. Bu Zaman kaybettiren zamandan tasarruf sağlar

Alıcı arama süreci ve tercihleriyle ilgili sorular.

Takdir yetkisi, satışı rakiplerden ve halkın dikkatinden korur ve bu özellikle aşağıdaki durumlarda önemlidir: konut gayrimenkul işlemleri

.

Yatırımcılar, kamuya açık olmayan daha geniş bir potansiyel mülk yelpazesinden yararlanır . Bu için fırsatlar açar yüksek getirili yatırımlar

ve rekabeti azaltır.

Yatırımcılar, özellikleri özenle eşleştirmek zorunda kalmadan gereksinimlerini karşılayan teklifler alırlar. bu sahiplerini satma niyeti ve Koşullar

zaten biliniyor.

E1 Investments Holding GmbH, Almanya’da 117’den fazla lokasyona

sahip tanınmış bir şirkettir ve 500’den fazla mağazaya genişlemeyi planlıyor . Sahip olduğu gizli emlak komisyonculuğu konusunda uzmanlaşmıştır ve E1 plus adlı platform, yatırımcıların ve satıcıların tekliflerini saklayabilecekleri ve profilleri arayabilecekleri yer.

Yatırımcılar ücretsiz

olarak bir satın alma profili oluşturabilirler. yaratmak ve itibaren Uzun Gayrimenkul Ortakları Sağlanan olmak, hâlâ önce bunlar kamu Sunulan olmak. Sahip sahip olmak bu İhtimal, onu Emlak ihtiyatlı üstünde E1 artı satmak ücretsiz.

Zaten bitti Dünya çapında 4.600 sözleşmeli ortak E1 plus’ı piyasa dışı gayrimenkul işlemleri için kullanarak bu platformun erişimini ve verimliliğini vurguluyor.

Piyasa dışı ticaret Sunmaktadır ve Satıcı dan çok Yatırımcı çok Avantaj -ları, altında Hızlandırılmış Işlem ve Bir Büyük Seleksiyon da Emlak. bu E1 Investments Holding GmbH

ve platformu E1 plus bunu kolaylaştırıyor Gizli gayrimenkul ticareti ve her iki tarafın da ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur .

Нужна помощь?
ru_RUРусский