Gayrimenkul yatırımcıları

Mevcut düşük faiz oranı aşamasında, birçok kişi kazançlı yatırım fırsatları arıyoruz.

Mevcut düşük faiz oranı aşamasında, birçok kişi kazançlı yatırım fırsatları arıyoruz. Hisse senedi piyasaları çok değişken ve dünya çapında zirve yaptı. Özkaynak yatırımına alternatif olarak yıllardır gayrimenkul yatırımı yapılmıştır. Gayrimenkul yatırımcıları cazip yatırım özellikleri% 5 veya daha fazla getiri elde. Ayrıca gayrimenkul sürdürülebilir yatırım ve yüksek getiri elde etmek istiyorsanız, akılda tutulması gereken birkaç şey vardır. Yazımızda, yatırımcıların gayrimenkule yatırım yaparken nasıl ilerleyebildiğini gösteriyoruz.

Gayrimenkul yatırımcıları nasıl yüksek getiri üretir?

Gayrimenkul yatırımcıları her zaman yüksek getiri üretebilir özellikleri arıyoruz. Ancak, gayrimenkul talebi birkaç yıldır çok yüksek olmuştur, bu yüzden fiyatlar da artmıştır. Bu pazar ortamında, iyi bir getiri ile özellikleri bulmak zor hale gelmiştir. Ancak yatırımcılar birkaç ay içinde piyasayı araştırıyorlar ve aynı zamanda iyi bağlantıları da var. Onlar da az bilinen pazar nişler üzerinde duruluyor.

Böyle bir yaklaşımın iyi bir örnek off-market gayrimenkul yatırımdır. Bu özellikler açık pazarda sunulmaz ve bu nedenle küçük bir alıcı grubu için ayrılmıştır. Emeklilik evleri ve büyük ticari özellikleri de yatırımcılar arasında çok popüler, bu özellikleri potansiyel alıcıların sayısı oldukça küçük olduğu için. Üst düzey gayrimenkul alanında, dünya nüfusu yıllardır sürekli olarak büyüyen bir pazar beklenebilir. İnsanlar da yaşlanmak eğilimindedir ve bakıma ihtiyacım var.

Bu yönlerisatın almadan önce gayrimenkul yatırımcıları için dikkat

Büyük gayrimenkul yatırımcıları satın almadan önce potansiyel getiri nesneleri çok yakından bakmak. Olası getiriyi önemli ölçüde etkileyen bazı yönleri veya parametreleri vardır. En önemli faktörlerden biri, tabii ki, satın alma fiyat-kira oranıdır. Ancak, satın alınan mülkün sürdürülebilir bir kiralanabilirlik de önemli bir rol oynar. Sonuçta, tabii ki, bina yapısı, mülkiyet durumu ve olası yenileme maliyetleri dikkate alınır.

Uzun zamandır deneyimli emlakçılar mevcut müşteri desteği için aranıyor!

Gayrimenkul yatırımcıları portföyü çeşitlendirmek

Çeşitlendirme yatırım ve varlık geliştirme alanında büyük önem taşımaktadır. Bu aynı zamanda gayrimenkul yatırım için de geçerlidir. Gayrimenkul yatırımcıları bu nedenle portföylerini farklı şekillerde çeşitlendirirler. Her şeyden önce, sermaye tek bir mülk sadece yatırım asla. Ayrıca, yatırımcılar sadece bir şehir veya bölgeye yatırım yapmaktan kaçınırlar. Bunun yerine, satın alma Almanya genelinde gerçekleşir. Sermaye birçok özellik ve bölgelere dağıtılır, böylece bir mülkün kaybı sadece biraz geri dönüş etkiler.

Bu arada, gayrimenkul yatırım düşünüyorsanız, aynı zamanda fonlara para yatırım yapabilirsiniz. Bu tür bir yatırımla, kendi mülkünüzü satın almak ve yönetmek zorunda kalmadan riskinizi en aza indirirsiniz. Hala büyüyen bir pazar ve cazip bir dönüş yarar.

Herhangi bir sorunuz var mı ya da gayrimenkul franchise test etmek istiyorum?

Sizden haber bekliyoruz!

Güncel kalın

Basın bültenlerimiz

Need Help?